Pokalbių Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokalbių Forumas

Kalbėk ir tu.!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Siemkos* pasakojimas

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Siemkos* pasakojimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Siemkos* pasakojimas   Siemkos* pasakojimas Icon_minitimePir. 07 27, 2009 2:49 pm

SOON
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Siemkos* pasakojimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Siemkos* pasakojimas   Siemkos* pasakojimas Icon_minitimePir. 07 27, 2009 4:02 pm

Sustojau vidyrį gatvės ir ėmiau mąstyti: "nesuprantu, menęs niekas nekenčia, man laikas...." Pabudau ligoninėje. jaučiausi per daug silpna kažką padaryti. Tuomet prisiminiau apie mamą. Kaip ji mane smergia, muša, žemina prie savo draugių. norėjau pabėgti, bet pajutau, kad nejudinu kojų...
(Labai trumpas, jei sudomino parašykit, suskursiu daar)
Atgal į viršų Go down
Monia*
Administratorius
Monia*


Pranešimų skaičius : 83
Atvyko : 2009-07-24
Metai : 27
Miestas : Kėdainiai

Siemkos* pasakojimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Siemkos* pasakojimas   Siemkos* pasakojimas Icon_minitimePir. 07 27, 2009 4:02 pm

Tęsk.
Atgal į viršų Go down
http://kalbek.niceboard.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Siemkos* pasakojimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Siemkos* pasakojimas   Siemkos* pasakojimas Icon_minitimePir. 07 27, 2009 5:00 pm

Kriokiau visa gerkle. Susirinko visos seselės ir dauguma daktarų.
-A.š...š.. nejudinu kojų, -sužviegiau.
Daktarai pasakė jog man į kojas yra įdėtas kažkoks geležys dėl kurių negaliu judinti kojų, bet rytoj juos išims ir aš vėl būsiu tokia kokia buvau vidury gatvės. Visi išėjo. pasiliko tik vienas daktaras kuris buvo labai gražus. Kažkas manyje suvirpėjo. Jis prie manęs priėjo ir aš pradėjau alpti...
TĘSTI?
Atgal į viršų Go down
Monia*
Administratorius
Monia*


Pranešimų skaičius : 83
Atvyko : 2009-07-24
Metai : 27
Miestas : Kėdainiai

Siemkos* pasakojimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Siemkos* pasakojimas   Siemkos* pasakojimas Icon_minitimePir. 07 27, 2009 5:09 pm

Srry bet neįdomu.
Atgal į viršų Go down
http://kalbek.niceboard.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Siemkos* pasakojimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Siemkos* pasakojimas   Siemkos* pasakojimas Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 3:35 am

okis, suskursiu įdomių.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Siemkos* pasakojimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Siemkos* pasakojimas   Siemkos* pasakojimas Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:54 pm

Kaip ir visoms mergaitėms man rūpėjo bernai, vakarėliai ir t.t. Mama manęs niekur neišleisdavo. Paprašiau, kad leistų, bet ne tik užkriokė. Pasisiūliau mamai, kad galiu paplušėti, nes kaip tik tada vyko draugės vakerėlis. Na, mama sutiko, bet labai jau sunkiai, ir dar liepė iš tvarto išmesti mėšlą lauk. Susiraukiau, bet sutikau. Pasiruošiau darbui. Viskas. Baigta. Grįžau labai nešvari ir LABAI SMIRDĖJAU. Mama šaipėsi. Ji juk tokia. Mama davė dar 50Lt nupirkti dovaną. Nuėjau į parduotuvę. ten išrinkau grandinėlę už 30Lt ir auskarus už 18lt. O likusieji jau gulėjo mano rankinuke, santaupų kišenėlėje. Kadangi iš mamos gaunu retai, kai reikią ką nupirkti grąžą pasilieku sau. Pagaliau vakarėlis. Pasipuošiau ir pasiėmusi rankinuką ir dovaną ėjau link mamos.
- iki,-šyptelėjau, bet nuėjusi link durų susiraukiau.
Aš jau čia. Pasveikinau draugę ir mes truputį užkandome. Įsisiautėjus vakarėliui nuėjau ant suolelio ir laukiau to savo išrinktojo. Dvi valandas prasedėjau veltui. Visi vaikšto aplink mane svirduliodami ir girti. Bėgau iš vakarėlio, mano namai buvo už dviejų kilometrų. Bėgau ir staiga pradėjo šlapti kelnės.
- O ne tik ne tai! Tik ne dabar!
ATSIJUNGIAU
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Siemkos* pasakojimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Siemkos* pasakojimas   Siemkos* pasakojimas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Siemkos* pasakojimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Siemkos* ////
» siemkos* /////
» Siemkos* grafika
» Siemkos* dienoraštis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pokalbių Forumas :: Šiukšlių dėžė. :: Senienos.-
Pereiti į: