Pokalbių Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokalbių Forumas

Kalbėk ir tu.!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 nerealiausia 2009m. diena. Pasipasakojam :)

Go down 
AutoriusPranešimas
bernutelaitis
Forumo Narys.



Pranešimų skaičius : 2
Atvyko : 2009-11-02

nerealiausia 2009m. diena. Pasipasakojam :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: nerealiausia 2009m. diena. Pasipasakojam :)   nerealiausia 2009m. diena. Pasipasakojam :) Icon_minitimePir. 11 02, 2009 9:51 pm

Mano nerealiausia 2009 diena buvo vasara. Liepos antra savaite turejau pasiemes atostogu, tad sumaniau isnaudoti pavasari per gimtadieni gauta dovana, tiksliau dovanos kupona is laisvalaikiodovanos.lt Draugeliai susimete padovanojo mokomaji skrydi sklandytuvu, tipo „kiaule pakiso“ man kaip bijanciam aukscio, tai biski papykes buvau :/ , bet po liepos 11d. Kiekvienam asmeniskai dar karta padekojau uz tokia dovana Happy
Nerealu, nuvarem su drauge i aerodroma, maziuka toki link druskininku vaziuojant, galvojau jei neisdrysiu sest i sklandytuva tai nors drauge paskraidys... Bet kinkos nesudrebejo ir isedau Zodziu, kai uztempinejo kitas lektuvelis su motoru tai „pilnos kelnes“ buvo, bet kai atsikabinom pakile i kokiu 800 m. auksti tai atsipalaidavau, zmones kaip skruzdeliukai, o masinos kaip vaikystes modeliukai dydzio toks jausmas kad pakibom ore, poto pustelejo vejelis ir pradejom sklesti... Is pradziu tai svelniai ir glotniai sklendem, stebedami apylinkes, o veliau prasidejo tai ka zodziais perteikt sunku, bet jausmas nerealus kai ore sklandai ant vejo bangeliu supuojies, o dar kai prisimeni kad motoro ner tai adrenalinas toks ima, nes kai pagalvoji papustu stirpesnis vejas ir nupustu kazkur i miskus nors aisku pilotas ten patyres bet vistiek kazkaip baugiai, priklausomas toks nuo gamtos... Gaila kad nepigus malonumas, bet kita vasara butinai dar nuvaryt pasistengsiu :P
Kokia jusu nerealiausia diena ar ivykis? Pasipasakokit Happy
Atgal į viršų Go down
 
nerealiausia 2009m. diena. Pasipasakojam :)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pokalbių Forumas :: Visa kita. :: Floodas.-
Pereiti į: